Trwa promocja dla obecnych klientów Banku PKO BP, w której za polecenie aplikacji IKO możemy wygrać bon o wartości 20 zł do wykorzystania na allegro.pl

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja ważna jest do 31.05.2020r lub do wyczerpania puli nagród- 5000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Możemy skorzystać z promocji, gdy posiadamy konto w Banku z dostępem do aplikacji mobilnej IKO.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że polecimy aplikację osobie, która wcześniej jej nie posiadała. W tym celu musimy zalogować się do aplikacji mobilnej i w zakładce POLEĆ IKO podać numer telefonu i nazwę osoby, której polecamy aplikację.

Pamiętajmy również, aby uaktualnić swoje dane osobowe w bankowości elektronicznej, konieczne jest bowiem uzupełnienie dokumentu tożsamości, adresu korespondencyjnego oraz adresu e-mail. Ponadto musimy mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym.

Jakie warunki należy spełnić

Abyśmy otrzymali nagrodę, osoba, której polecimy aplikację powinna pobrać aplikację (link do aplikacji znajdziemy w otrzymanej wiadomości sms), a następnie aktywować aplikację.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy, jeśli nie odwołamy wyrażonej zgody marketingowej oraz będziemy posiadać aktywną aplikację IKO. Bank przekaże nam ją za pomocą aplikacji mobilnej do dnia 31.07.2020r. Aplikację możemy polecać dowolnej liczbie osób.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!