W 20 edycji Money Manii możemy zarobić 150 zł, za założenie Konta Jakiego Chcę dla Młodych w Santander Banku i spełnienie niesamowicie łatwych warunków promocji. A do tego możemy otrzymać 150 zł za wpływ z tytułu wynagrodzenia, 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 1% moneybacku za wykonywane płatności. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 19.11.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie od 18 roku życia do 26 roku życia, które od 14.10.2018r nie posiadały ani nie współposiadały rachunku bankowego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Na początku musimy zarejestrować się na stronie Serwisu i założyć profil podając swoje dane osobowe- imię i nazwisko oraz adres e-mail. Rejestrując się powinniśmy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.

Następnie za pomocą wygenerowanego dla nas linka udostępnionego w Serwisie składamy wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z kartą debetową. I ponownie wyrażamy niezbędne zgody: na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingu drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektrycznej oraz zgodę na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu.

Na podstawie złożonego wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta do dnia 30.11.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Po spełnieniu powyższych warunków, wystarczy, że do 31.12.2019r zapewnimy wpływ na konto na kwotę minimum 200 zł oraz wykonamy 1 płatność kartą debetową na dowolną wartość.

Nagrody

Informację o nagrodzie dostaniemy e-mailem do 31.01.2020 r. W terminie do 14.02.2020r powinniśmy na założonym profilu uzupełnić numer konta, na które zostanie przekazana nam nagroda. Bonus o wartości 150 zł zostanie wypłacony na nasz rachunek bankowy do 14.02.2020r.

150 zł – za przeniesienie wynagrodzenia

Jeśli przeniesiemy swoje wynagrodzenie na Konto Jakże Osobiste zyskamy premię w wysokości 150 zł. Promocję opiszemy w kolejnym wpisie 🙂

 80 zł – za otwarcie konta z polecenia

Gdy otworzymy konto z polecenia, nasza premia wzrośnie o 80 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/ruszyla-v-edycja-programu-polecen-w-santander-bank-polska-80-zl-za-polecenie-konta-lub-otwarcie-konta-z-polecenia

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł, chociaż trudno będzie uzbierać taką kwotę, warto skorzystać z moneybacków.

Dokumenty