PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: pekao.com.pl

Trwają dwie promocje Konta Przekorzystnego Biznes, w których za założenie konta i spełnienie bardzo łatwych warunków, otrzymać możemy 2 bony Sodexo o wartości 100 zł każdy. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do obu promocji możemy przystąpić do 31.03.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocje skierowane są do przedsiębiorców o rocznych przychodach netto ze sprzedaży poniżej 5 mln, którzy na dzień rozpoczęcia promocji, to jest 2 stycznia 2019 roku nie posiadali konta rozliczeniowego w banku.

Z drugiej promocji wyłączni są przedsiębiorcy działający w branżach: biura turystyczne, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji wystarczy, że założymy Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Następnie musimy podpisać umowę o prowadzenie konta. Podczas zakładania konta konieczne jest wyrażenie zgody na przystąpienie do promocji oraz zaakceptowanie regulaminu promocji.

Jakie warunki należy spełnić

W pierwszej promocji jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić jest wykonanie z konta otwartego w promocji przelewu do ZUS na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o jego prowadzenie. I trafi do nas pierwsze 100 zł 😊

W drugiej promocji możemy otrzymać 100 zł, jeśli podpiszemy umowę o dzierżawę terminalu POS i zrealizujemy 1 płatność z terminala w terminie 30 dni od podpisania umowy o prowadzenie rachunku.

Nagrody

W obu promocjach nagrodą jest 100 zł w postaci bonu Sodexo (po wyczerpaniu bonów premię w wysokości 100 zł), które otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Bon musimy wykorzystać do 30.06.2019 roku.

Dokumenty