Równolegle z promocją Konta Direct w ING Banku Śląskim rozpoczęła się promocja Konta Mobi skierowana dla osób poniżej 26 roku życia. Warunki w promocji są łatwiejsze, a premia do zdobycia wynosi również 160 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 30 września 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 160 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.09.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia oraz w okresie od 1.04.2019 r do 30.06.2020r nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w banku: Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Premium, Konta z Lwem Klasyczne, Konta z Lwem Student oraz Konta z Lwem PRP.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że otworzymy Konto Mobi z dowolną kartą debetową oraz z otwartym kontem oszczędnościowym za pomocą strony internetowej Banku. Zgodnie z regulaminem w promocji nie zostaną uwzględnione wnioski złożone w oddziale Banku lub za pomocą bankowości internetowej Moje ING.

Istotne jest również, abyśmy wyrazili zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

W dalszym ciągu konto możemy otworzyć bez wychodzenia z domu, potwierdzając naszą tożsamość poprzez wykonanie przelewu z innego banku lub podczas spotkania z kurierem.

Jakie warunki należy spełnić

Gwarantowane 100 zł dostaniemy, jeśli do 31.10.2020r wykonamy min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.
Premię z łatwością powiększymy o kolejne 60 zł, gdy 3 transakcje z 10 w ramach pierwszego warunku wykonamy BLIKIEM oraz gdy dodatkowo wykonamy minimum 3 przelewy na telefon BLIKIEM na kwotę minimum 5 zł.

Warunki promocji musimy spełnić do 31.10.2020r.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do dnia 17.11.2020r. Nagroda zostanie przelana na konto oszczędnościowe

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

56 days : 12 hrs : 08 mins : 58 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!