W promocji karty kredytowej Mastercard w ING Banku Śląskim mamy do zdobycia 160 zł. Warunki promocji nie są skomplikowane. Pula nagród jest ograniczona więc trzeba się spieszyć

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.03.2020 r lub do wyczerpania puli 1400 nagród. O zakończeniu promocji bank poinformuje za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku, którzy nie posiadali karty kredytowej w ING Banku Śląskim od dnia 1.10.2018 r.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw musimy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Mastercard poprzez System Moje ING lub w Oddziale Banku, podając w formularzu wniosku kod promocji: MS200120922. Zawrzeć umowę o kartę powinniśmy najpóźniej do dnia 31.03.2020r poprzez System Moje ING lub w Oddziale Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Po zawarciu umowy o kartę powinniśmy wykonać minimum 4 płatności kartą kredytową na dowolną kwotę w czterech kolejnych miesiącach, rozpoczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o kartę. Jeśli umowę podpiszemy w lutym, płatności musimy wykonać od marca 2020r do czerwca 2020r.

Bank nagrodzi nas premią w kwocie 40 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji. Gdy spełnimy warunki we wszystkich czterech miesiącach, zarobimy 160 zł. Niespełnienie warunków w jednym z miesięcy nie wyklucza nas z promocji, a odpowiednio pomniejsza naszą premię.

Nagrody

Każda miesięczna nagroda zostanie nam wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji na nasz rachunek karty kredytowej.

Nagrodę otrzymamy jeśli będziemy prawidłowo spłacać zadłużenie na naszej karcie kredytowej.

KARTA KREDYTOWA MASTERCARD W ING

Ile kosztuje karta kredytowa w ING Banku Śląskim? Poniżej najważniejsze opłaty i prowizje

Opłata za wydanie karty: 0 zł; opłata za obsługa karty: 50 zł- opłata roczna, pobrania zostanie, jeśli średnia miesięczna wartość płatności kartą wyniesie mniej niż 500zł

  • Wymagany dochód miesięczny: 800 zł netto
  • Aktualne oprocentowanie: 10%
  • Kwota minimalna spłaty zadłużenia: 5%, minimum 50zł
  • Limit kredytowy: 2 000 zł do 20 000 zł
  • Realizacja płatności bezgotówkowych: 0zł
  • Wypłata gotówki z bankomatów: 3% wypłaconej kwoty, minimum 9zł

160 zł w promocji konta osobistego

Równocześnie możemy skorzystać z promocji konta osobistego Direct lub Konta Komfort, i zyskać premię o wartości 160 zł. Więcej informacji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/160-zl-w-promocji-konta-direct-w-ing-banku-slaskim-proste-warunki-promocji

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!