Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta Direct w ING Banku Śląskim, w której możemy zyskać 160 zł premii. Wystarczy, że założymy konto i będziemy z niego korzystać.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 30 września 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 160 zł
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.09.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów Banku, którzy od 1.04.2019r do 30.06. 2020r nie posiadali lub współposiadali konta osobistego w Banku. Oto zapis z regulaminu promocji:

Od 1 kwietnia 2019r. do 30 czerwca 2020r. nie posiadać lub nie współposiadać w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji zakładamy Konto Direct lub Konto Komfort z dowolną kartą debetową oraz z otwartym kontem oszczędnościowym. Konto otwieramy za pomocą strony internetowej Banku lub prze Moje ING Mobile. Wnioski złożone w oddziale Banku lub przez bankowość internetową Moje ING nie zostaną uwzględnione w promocji. 

W trakcie wnioskowania o konto musimy wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Wniosek o konto nadal możemy sfinalizować wykonując przelew z innego banku lub podczas spotkania z kurierem.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą premię w wysokości 100 zł otrzymamy, jeśli do dnia 31.12.2020r wykonamy transakcje gotówkowe kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę 1000 zł.

Aby dostać kolejne 60 zł premii powinniśmy spełnić dodatkowo dwa warunki. A mianowicie wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEza zakupy w sklepach internetowych (mogą być to płatności wykonane w ramach pierwszego warunku promocji) oraz otrzymać wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł w trzech dowolnych miesiącach trwania promocji. Oba warunki powinniśmy spełnić najpóźniej do dnia 31.12.2020r.

Wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest osoba indywidualna, nie może być wpłatą własną w oddziale Banku lub we wpłatomacie.

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana do 15.01.2021r na konto oszczędnościowe.

Więcej informacji o Koncie Direct znajdziesz tu: analiza konta Direct

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

56 days : 11 hrs : 03 mins : 01 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!