IV edycja promocji w Santander Banku Polska, a w niej za przeniesienie wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę otrzymamy nagrodę pieniężną w kwocie 150 zł. Ale to nie wszystko – bowiem możemy skorzystać z Programu Poleceń i zdobyć 80 zł za każde polecenie konta oraz 300 zł moneybacku za płatności rachunków. Zapraszamy do analizy promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.10.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikiem promocji może być nowy klient banku, który od 1.04.2018 r do 31.07.2019 r nie był posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Wymagane jest od nas zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę z kartą płatniczą Dopasowaną lub Konto Select z kartą płatniczą Visa Select oraz dostępem do usług Santander online. Podpisując umowę musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną, zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Jakie warunki należy spełnić

W okresie trwania promocji powinniśmy złożyć dyspozycję do przekazywania wynagrodzenia na nowe konto w usługach Santander w bankowości internetowej lub za pomocą infolinii telefonicznej.

Po złożeniu dyspozycji musimy otrzymać wynagrodzenie o dowolnej sumie. Za każdy wpływ wynagrodzenia na nasze konto naliczona zostanie premia w kwocie 50 zł. Łącznie możemy zyskać 150 zł, jeśli wynagrodzenie otrzymamy w listopadzie, grudniu 2019r oraz styczniu 2020 r. Niespełnienie warunku promocji w jednym z miesięcy, nie wyklucza nas z promocji, po prostu premia będzie odpowiednio niższa.

Uwaga! W rozumieniu banku wynagrodzeniem może być wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski.

W promocji nie są uwzględniane przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne oraz wpływy na inne konto niż podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagrody

Nagroda zostanie wypłacona na konto otwarte w promocji do 29.02.2020 r.

150 zł + 80 zł

Gdy otworzymy konto z polecenia do końca września, nasza premia wzrośnie o 80zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/iv-edycja-programu-polecen-w-santander-bank-polska-80-zl-dla-polecajacego-i-poleconego

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł, chociaż trudno będzie uzbierać taką kwotę, warto skorzystać z moneybacków.

Dokumenty