Otwierając nowe, rewolucyjne CitiKonto w Citi Banku nie tylko zyskamy darmowe prowadzenie konta i obsługę karty i to bez spełniania dodatkowych warunków, ale również na dobry początek zarobimy 150 zł w gotówce. Ponadto w ofercie konta znajdziemy ciekawą ofertę walutową.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 20 listopada 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 5000 szt.
  • Do zdobycia: 150 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 20.11.2020r lub do wyczerpania puli nagród – 5000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, gdy od 01.01.2020r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego w Citi Banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wnioskujemy, a następnie zawieramy umowę o otwarcie CitiKonta. Umowę musimy podpisać w terminie do 20.11.2020r. Zgodnie z regulaminem, po zawarciu umowy mamy 10 dni na zaakceptowanie regulaminu promocji.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Po założeniu konta możemy się starać o otrzymanie trzech nagród, każda o wartości 50 zł za spełnienie określonych warunków. Warunki dla każdej z nagród są inne.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę musimy zalogować się min.jeden do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnić wpłatę na konto w kwocie 100 zł,  przy czym wpłata nie może pochodzić z rachunku prowadzonego przez Citi Bank. Czas na spełnienie tych warunków mamy do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta.

W celu otrzymania drugiej nagrody, powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą za pomocą systemu Google Pay lub Apple Pay na kwotę 100 zł w terminie do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta. Mogą być to płatności za zakupy dokonane w sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Trzecia nagroda zostanie nam przyznana, gdy zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 2000 zł w trzecim miesiącu po otwarciu konta. Przy czym wpłata nie może pochodzić z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank.

Nagrody

Każda z nagród zostanie nam wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków odpowiednich dla każdej z nagród na konto otwarte w promocji.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!