W Citi Banku rozpoczęła się trzecia edycja promocji rewolucyjnego CitiKonta, w której  zaoszczędzimy 150 zł w gotówce. Dodatkowo zyskamy 10 kodów na nadanie paczek w usłudze kurierskiej Inpost. Pula nagród w promocji jest mocno ograniczona i wynosi 1700 szt.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 stycznia 2021r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 1700 szt.
  • Do zdobycia: 150 zł w gotówce + 10 kodów na usługi kurierskie Inpost
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 31.01.2021r lub do wyczerpania puli nagród – 1700 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, gdy od 01.01.2019r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego w Citi Banku.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawrzemy umowę o CitiKonto w terminie do 31.01.2021r oraz w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o konto zaakceptujemy regulamin promocji. Konto otworzymy całkowicie online dokonując weryfikacji tożsamości za pomocą selfie.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Główna nagroda w promocji podzielona jest na trzy części – każda o wartości 50 zł. W promocji możemy też zdobyć nagrodę dodatkową w postaci 10 kodów na usługi kurierskie szybkienadanie.pl

  • Pierwsza nagroda, a jest nią 50 zł w gotówce oraz 8 kodów do wykorzystania na szybkienadanie.pl, zostanie nam przyznana za zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 2000 zł do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta. Przy czym wpłata nie może pochodzić z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank.
  • Drugą nagrodę dostaniemy, jeśli zalogujemy się choć jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz wpłacimy na konto co najmniej 100 zł w drugim miesiącu po otwarciu konta. Wpłata nie może pochodzić z rachunku prowadzonego przez Citi Bank.
  • Trzecią nagrodę otrzymamy, gdy wykonamy płatności bezgotówkowe kartą za pomocą systemu Google Pay lub Apple Pay na kwotę 100 zł do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta. Mogą być to płatności za zakupy dokonane w sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Nagroda dodatkowa w postaci 2 kodów do wykorzystania na szybkienadanie.pl trafi do nas, gdy podczas zawarcia umowy o konto wyrazimy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Nagrody

Każda nagroda zostanie nam wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków odpowiednich dla każdej z nagród na konto otwarte w promocji. Natomiast dodatkowe kody do wykorzystania na szybkienadanie.pl otrzymamy w bankowości internetowej do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. Kody ważne są do 30.10.2021r.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest