PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa 2 edycja promocji Konta Internetowego City Priority w City Banku, w której zyskać możemy 150 zł za spełnienie jednego warunku – regularnej wpłaty na konto z tytułu wynagrodzenia. Dodatkowo mamy darmowe prowadzenie konta internetowego. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.05.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które po 1.01.2017 r nie posiadały żadnego produktu banku.

Jak przystąpić do promocji

Wziąć udział w promocji możemy wypełniając formularz poprzez stronę internetową. Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy z bankiem o prowadzenie Konta Internetowego City Priority. Podczas zakładania konta wymagane udzielenie zgód marketingowych – na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną.

Co należy zrobić aby otrzymać premię?

Do zdobycia jest nagroda w wysokości 30 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy, czyli łączna wartość nagrody wynosi 150 zł.  Dostaniemy nagrodę, jeśli przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzymy konto otrzymamy na nasze konto wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Wpłatą nie może być przelew wykonany z innego rachunku należącego do uczestnika promocji oraz pochodzić z wpłaty własnej.

Otwierając Konto City Priority w promocji możemy zyskać premię walutową w postaci zwrotu do 4% prowizji pobranej za przewalutowanie pierwszego w danym miesiącu przelewu do kwoty 20 000 zł. Zwrot 4% dotyczy wszystkich walut, oprócz franków szwajcarskich, dla których zwrot wyniesie 0,8% dla transakcji dokonanych w dni robocze oraz 3% w dniach weekendowych i świątecznych.

Zwrot prowizji otrzymamy przez okres 12 miesięcy, jeśli przez 12 miesięcy na nasze konto wpływać będzie wynagrodzenie w wysokości minimum 2000 zł oraz gdy złożymy przynajmniej jedno zlecenie płatnicze w formie przelewu w obcej walucie.

Nagrody

Każda nagroda zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Aby dostać nagrodę nasze konto otwarte w promocji musi być aktywne.

Niespełnienie warunków w jednym z miesięcy nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Dokumenty