W Santander Banku Polska trwa V edycja promocji, w której za przeniesienie wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę otrzymamy nagrodę pieniężną w kwocie 150 zł. Ale to nie wszystko – bowiem możemy skorzystać z Programu Poleceń i zdobyć 80 zł za każde polecenie konta oraz 300 zł moneybacku za płatności rachunków. Dodatkowo osoby w wieku 18-26 mogą przystąpić do promocji Konta Jakiego Chcę dla Młodych, w której do zdobycia 150 zł.  Zapraszamy do analizy promocji

AKTYWNA DO 31.01.2020r

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.01.2020r.    

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji może skorzystać nowy klient banku, który od 1.11.2018 r do 31.10.2019 r nie był posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę z kartą płatniczą Dopasowaną lub Konto Select z kartą płatniczą Visa Select oraz dostępem do usług Santander online. Zawierając umowę musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną, zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Po spełnieniu powyższych warunków powinniśmy złożyć jeszcze dyspozycję do przekazywania wynagrodzenia na nowe konto w usługach Santander w bankowości internetowej lub za pomocą infolinii telefonicznej. Nie musimy tego robić w miesiącu, w którym otworzymy konto, jednak najpóźniejszy termin upływa 31.01.2020 r. pamiętajmy także, że Bank zastrzega iż w ramach promocji uwzględni tylko te wpływy wynagrodzeń, które nastąpią po złożeniu dyspozycji.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że zapewnimy wpływ wynagrodzenia na nasze nowo otwarte konto w kwocie minimalnej 1000 zł w każdym z trzech miesięcy- np. styczeń, luty, marzec 2020r, a zyskamy premię w wysokości 150 zł. Niespełnienie warunku promocji w jednym z miesięcy, nie wyklucza nas z promocji, po prostu premia będzie odpowiednio niższa. Za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w okresie 2 miesięcy otrzymamy 100 zł, a za wpływ jednego wynagrodzenia- 50 zł.

Uwaga! W rozumieniu banku wynagrodzeniem może być wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski.

W promocji nie są uwzględniane przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne oraz wpływy na inne konto niż podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagrody

Nagroda zostanie wypłacona na konto otwarte w promocji do 31.05.2020 r.

150 zł + 80 zł

Gdy otworzymy konto z polecenia, nasza premia wzrośnie o 80zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/ruszyla-v-edycja-programu-polecen-w-santander-bank-polska-80-zl-za-polecenie-konta-lub-otwarcie-konta-z-polecenia

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł, chociaż trudno będzie uzbierać taką kwotę, warto skorzystać z moneybacków.

150 zł za Konto Jakie Chcę dla Młodych do 19.11.2019r

Za założenie Konta Jakiego Chcę dla Młodych w Santander Banku i spełnienie niesamowicie łatwych warunków promocji możemy dodatkowo otrzymać 150 zł.

Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/20-edycja-money-manii-150-zl-premii-w-promocji-konta-jakie-chce-dla-mlodych-w-santander-bank-polska

 

Chcesz skorzystać z tej promocji?

Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek

 

Dokumenty