W Banku Credit Agricole możemy zyskać premię w kwocie 150 zł za założenie Konta dla Ciebie oraz przeniesienie wynagrodzenia. Dodatkowo przystępując do Programu Poleceń zarobimy nawet do 500 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 31.03.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały konta w banku od 1.04.2018 r oraz nie korzystały z promocji banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawrzeć umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, najpóźniej do 31.03.2020 r oraz  w ciągu 7 dni od podpisania umowy o prowadzenie rachunku złożyć wniosek o przeniesienia konta. We wniosku wymagane jest od nas podanie nazwy dotychczasowego banku, numeru naszego dotychczasowego rachunku oraz nazwy i adresu instytucji wypłacającej wynagrodzenie.

Jakie warunki należy spełnić

Ostatnim warunkiem w promocji jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie przez 3 miesiące następujące po miesiącu od dnia otwarcia konta.

Zgodnie z regulaminem promocji wpływem jest suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek. Bank nie bierze pod uwagę przelewu pomiędzy rachunkami tego samego klienta.

Nagrody

Premia zostanie nam wypłacona nie później niż do końca kolejnego miesiąca następującego po zapewnieniu na konto 3 wpływu.

Program Poleceń w Credit Agricole

W Programie Poleceń- za otwarcie konta z polecenia oraz za każde skuteczne polecenie konta zyskamy premię w kwocie 50 zł, łącznie do zdobycia nawet 500 zł. Więcej o promocji znajdziesz tutaj:

http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenia-konta-i-otwarcie-konta-z-polecenia-w-credit-agricole

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy