Ruszyła promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia w Banku Santander we współpracy z serwisem Bankier.pl. Za założenie konta oraz spełnienie jednego, prostego warunku otrzymamy premię w wysokości 150 zł. Jeśli przystąpimy również do innej promocji konta zyskamy maksymalnie do 900 zł, co da nam razem nawet 1050 zł. Dodatkowo, jeśli dużo podróżujemy, otrzymać możemy moneyback za płatności za paliwo, hotele i autostrady.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 23.02.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały rachunku firmowego w Santander Banku od dnia 21.01.2019 r.

Jak przystąpić do promocji

W pierwszym kroku rejestrujemy się na stronie promocji oraz  za pomocą linka aktywacyjnego wnioskujemy o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Następnie w ciągu miesiąca od złożenia wniosku o konto, jednak nie później niż do 23.03.2020r, podpisujemy umowę o prowadzenie rachunku.

Podczas wnioskowania musimy wyrazić zgody na: przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych i dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku oraz na przekazanie organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową.

Jakie warunki należy spełnić

Pozostaje nam jeszcze spełnienie jednego warunku. A mianowicie, w terminie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie konta, a najpóźniej do 23.05.2020 r powinniśmy wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub przelew na dowolną kwotę wykonany za pomocą usługi Mini Firma. Jeśli wybierzemy wariant przelewu w usłudze Mini Firma, w promocji nie zostaną uwzględnione przelewy wewnętrzne oraz przelewy do ZUS i US.

Nagrody

Wiadomość o przyznaniu premii dostaniemy do dnia 30.06.2020 r za pośrednictwem wiadomości e-mail. Premia zostanie nam wypłacona w ciągu 14 dni od uzyskania informacji o jej przyznaniu na konto otwarte w promocji, jednak nie później niż do 03.08.2020r.

Pamiętajmy, że aby otrzymać premię musimy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania informacji o przyznanej premii podać na stronie promocji swój numer rachunku niezbędny do wypłaty premii.

150 zł+ nawet do 900 zł

W 3 edycji promocji Konta Godnego Polecenia od Santander Banku zdobyć możemy również premię w wysokości 150 zł miesięcznie, a nawet 900 zł w ciągu 6 miesięcy. Bowiem Bank zwróci nam 4% od każdej wykonanej transakcji kartą. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-900-zl-premii-w-3-edycji-promocji-konta-firmowego-godnego-polecenia-w-santander-banku

Darmowe konto przez 2 lata

Przystępując do promocji zostaniemy zwolnieni z opłat naliczanych przez Bank z tytułu:

  •   prowadzenia rachunku
  •   przelewów internetowych wykonanych w usługach bankowości elektronicznej MiniFirma
  •  10 przelewów w miesiącu wykonanych w systemie BlueCash w ramach bankowości MiniFirma
  •  realizacji stałych zleceń na konta w innych bankach w bankowości MiniFirma
  •  realizacji polecenia zapłaty w bankowości MiniFirma
  • wysłania kodów autoryzacyjnych
  • korzystania z karty
  • wypłaty z bankomatów Santander Bank, w terminalach innych instytucji w Polsce oraz za granicą

2%, 4% lub 6% zwrotu za wybrane transakcje kartą w promocji

Jeśli dużo podróżujemy, możemy skorzystać z równoległej promocji w Santander Banku. Płacąc kartą Mastercard Business Debit za paliwo, za pobyt w hotelach  i motelach oraz za przejazdy autostradą zyskamy moneyback w kwocie odpowiednio 2%, 4% oraz 6%. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/2-4-lub-6-zwrotu-za-wybrane-transakcje-karta-w-promocji-konta-firmowego-w-santander-bank-polska

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia

Więcej o tym koncie znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/santander-bank-polska

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy