Ruszyła świetna promocja zorganizowana przez Bankier.pl we współpracy z mBankiem, w której za założenie konta firmowego mBanku i spełnienie naprawdę prostego warunku promocji zyskać możemy premię w wysokości 150 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 18.11.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy na dzień 30.09.2019 r  nie posiadali rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP. Posiadanie innych produktów Banku nie wyklucza z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Musimy dokonać rejestracji na stronie promocji oraz wypełnić i przesłać do mBanku wniosek o konto mBiznes Standard. Wnioskując o konto musimy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Następnie na podstawie wniosku powinniśmy zawrzeć umowę o rachunek firmowy, mamy na to miesiąc od dnia złożenia wniosku, jednak nie później niż do 18.12.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Premię otrzymamy po spełnieniu bardzo prostego warunku, gdy wykonamy co najmniej jedną płatność bezgotówkową lub przelew zewnętrzny w terminie dwóch miesięcy po otwarciu konta.

Nagrody

Informację o premii dostaniemy nie później niż do dnia 31.03.2020r za pomocą wiadomości e-mail. W mailu znajdziemy również instrukcję uzupełnienia danych niezbędnych do otrzymania nagrody. Premia zostanie nam wypłacona na nowo otwarte konto w promocji 14 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.

Darmowe konto przez 2 lata

Przystępując do promocji zyskujemy dodatkowe korzyści w postaci darmowego konta przez 2 lata od jego otwarcia. Nie zapłacimy za następujące usługi:

  •  prowadzenie rachunku
  •  pakiet przelewów internetowych
  •  opłaty za kartę
  •  wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander na terenie kraju
  • wpłaty we wpłatomatach mBanku, Euronetu, Planet Cash na terenie kraju

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Więcej o koncie firmowym w mBanku znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/mbiznes-konto-firmowe-mbank

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy