PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w Banku BNP Paribas, w której uzyskać możemy kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunki promocji są bardzo, bardzo proste. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 1200 rejestracji, jednak najpóźniej do 31.07.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku- osoby, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank. Warto zaznaczyć, że w porównaniu z poprzednimi promocjami w tej promocji okres karencji został znacznie skrócony.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji musimy przesłać formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie promocji wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami dotyczącymi m.in. regulaminu i zgody na przetwarzanie danych. Następnie powinniśmy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z dostępem do bankowości internetowej przez Internet za pomocą linka promocyjnego do dnia 31.07.2019r. Podpisać umowę musimy najpóźniej do 14.08.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodą w promocji jest e-kod do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski. Warunek promocji jest niezwykle prosty. Wystarczy, że do dnia 31.08.2019 r dokonamy aktywacji aplikacji GOmobile oraz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym aktywujemy aplikację wykonamy 3 płatności kartą na wartość minimalną 300 zł.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

O uzyskaniu nagrody dostaniemy informację mailowo najpóźniej do 17 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nagroda w postaci e-kodu zostanie nam przekazana do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o jej przyznaniu. Czas na wykorzystanie nagrody mamy do 31.05.2020 r.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Dodatkowe 400 zł

Dodatkowo, jeśli chcemy założyć kartę kredytową, możemy wziąć udział w równoległej promocji Banku, w której za założenie karty kredytowej zyskać możemy 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów morele.net. Promocja trwa do końca maja. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-400-zl-w-do-wykorzystania-w-sklepie-morele-net-z-karta-kredytowa-bnp-paribas

Dokumenty