źródło: bzwbk.pl

Kolejna promocja w BZ WBK, w której do zdobycia mamy nawet 200 zł. Nagrodę będziemy mogli wykorzystać w internetowym sklepie jubilerskim Ania Kruk oraz w sklepie Douglas. Promocja jest powiązana z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK. Zapraszamy do analizy tej bardzo kobiecej promocji 🙂

Do kiedy trwa promocja

Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2018r. Uwaga! Liczba nagród jest ograniczona

Kto może przystąpić do promocji

Z promocji możemy skorzystać jeśli w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w promocji nie posiadaliśmy, ani nie współposiadaliśmy konta w BZ WBK. Oto zapis z regulaminu promocji:

…w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o Konto („Wniosek”) nie posiadały oraz nie były współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy skorzystać z promocji musimy w pierwszej kolejności złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK24 oraz kartą debetową na stronie promocji. Podczas składania wniosku należy zaakceptować zgodę na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Jeśli złożymy już wniosek to do 30 czerwca 2018r. mamy czas na zawarcie umowy.  Możemy zrobić to na trzy sposoby:

  • Za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł (kwota przelewu zostanie zwrócona). Uwaga! Dane na koncie w dowodzie osobistym oraz złożonym wniosku muszą być takie same (we wniosku będziemy musieli załączyć zdjęcie dowodu osobistego)
  • Za pośrednictwem kuriera – kurier dostarcza dokumenty, które podpisujemy w dogodnym dla nas miejscu i czasie (we wniosku będziemy musieli załączyć zdjęcie dowodu osobistego)
  • Za pomocą rozmowy wideo z doradcą – jeśli mamy urządzenie z kamerą oraz dostępem do internetu.

Warunki do spełnienia i nagrody

Jeśli otworzymy Konto Jakie Chcę zgodnie z zasadami promocji oraz wyrazimy wymagane zgody marketingowe otrzymamy Nagrodę I czyli voucher o wartości 50 zł do internetowego sklepu jubilerskiego Ania Kruk

Jeśli dodatkowo do 31 lipca 2018r. dokonamy płatności kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 150 zł otrzymamy Nagrodę II czyli voucher o wartości 100 zł również do internetowego sklepu jubilerskiego Ania Kruk

W promocji możemy zgarnąć 150 zł za spełnienie łatwych warunków. Dodatkowo pierwsze 125 osób, które otworzą konto z kartą za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą banku otrzyma dodatkowo Nagrodę III czyli kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Douglas. W sumie mamy 200 zł 🙂

Nagrody I i II będą wysyłane na adres email podany podczas wypełniania wniosku o konto do 20 sierpnia 2018r (nagrody ważne do 30.11.2018r).  Nagroda III będzie wysyłana na adres korespondencyjny listem poleconym do 20 sierpnia 2018r (nagroda ważna bezterminowo)

Liczba nagród

Liczba nagród jest ograniczona. Zarówno w przypadku pierwszej jak i drugiej nagrody liczba nagród to 900 szt. Trzecią nagrodę może otrzymać pierwsze 125 osób.

Dokumenty

.

Share This