PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa już 15 edycja programu poleceń Mam Inteligo. Do zdobycia mamy 100 zł zarówno za założenie konta z polecenia, jak również za polecenie konta.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.04.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku- zarówno do osób fizycznych, do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wspólników spółki cywilnej.

Nowym klientem banku jest osoba, które nie posiadała żadnego rachunku bankowego ani nie była w trakcie wnioskowania o konto w okresie 3 lat od daty rozpoczęcia edycji Programu Poleceń, czyli od 4.02.2016 roku.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji jako nowy klient wystarczy złożyć wniosek o otwarcie konta. Podczas składania wniosku musimy podać kod polecenia otrzymany od uczestnika Programu (wpisujemy go w polu: kod promocyjny) oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych od PKO Banku Polskiego. I zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

Jeśli chcemy polecać konto, w pierwszej kolejności powinniśmy zarejestrować się w promocji poprzez stronę: maminteligo.pl. Podczas rejestracji musimy zaakceptować regulamin.

Jakie warunki należy spełnić

Zakładając konto indywidualne musimy spełnić następujące warunki:

  • wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową na kwotę min 200 zł w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o konto, z wyłączeniem transakcji wykonanych przez Internet,
  • wykonać minimum jedną transakcję BLIKIEM z wykorzystaniem aplikacji IKO o wartości 40 zł

Zakładając konto firmowe powinniśmy spełnić następujące warunki:

  • wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową na kwotę min 200 zł w ciągu 40 dni od dnia zawarcia umowy o konto, z wyłączeniem transakcji wykonanych przez Internet,
  • wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS za pośrednictwem serwisu IKO lub telefonicznie.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy na nasze konto 100 zł. Dodatkowe 100 zł dostanie też osoba polecająca, która udostępniła nam kod polecenia.

Bank dodatkowo nagrodzi osoby, które dokonają największej ilości poleceń. Możemy dostać 300, 600 lub 1000 zł za polecenie odpowiednio: ponad 5 kont, 10 konto i 20 kont.

Nagrody

Bank zweryfikuje w terminie 50 dni po zakończeniu danego etapu promocji, czy jesteśmy uprawnieni do jej otrzymania, a nagrodę wypłaci w terminie 40 dni od momentu dokonania sprawdzenia. Nagroda zostanie wypłacona na nasze nowo otwarte konto w promocji.

15 edycja programu Mam Inteligo została podzielona na trzy etapy, trwające do: 28.02.2019 roku, 31.03.2019 roku oraz 30.04.2019 roku.

Dokumenty