Rozpoczęła się kolejna, już VII edycja promocji eKonta Osobistego z premią, w której za założenie konta, zapewnienie wpływu oraz wykonanie transakcji kartą lub Blikiem zyskamy 140 zł oraz promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

AKTYWNA DO 30.01.2020r

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać najpóźniej do 30.01.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Przystąpić do promocji możemy będąc nowym klientem mBanku. Zgodnie z regulaminem promocji- nowym klientem Banku jest osoba, która od 1.01. 2017 r nie była posiadaczem konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw musimy złożyć wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową oraz zaakceptować wymagane oświadczenia. Następnie pozostaje nam zawarcie umowy o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Premię w kwocie 100 zł dostaniemy, jeśli w ciągu 7 dni od otwarcia konta otrzymamy na konto jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonamy 5 płatności kartą  lub Blikiem. Zatem, jeśli przystąpimy do promocji w listopadzie, do końca grudnia musimy dokonać transakcji.

Kolejną premię w kwocie 40 zł dostaniemy za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu, czyli w naszym przykładzie w styczniu.

Uwaga! Wykonanych transakcji nie możemy anulować do 15 dnia następnego miesiąca po ich wykonaniu. Inaczej bank nam ich nie uwzględni. Bank zastrzega również, że wpływem nie może być przelew wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami.

Aby zyskać promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł do dnia 31.05.2020r, suma naszych wpływów w danym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Nagroda

Premie zostaną nam wypłacone do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

eKonto osobiste – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Program Poleceń w mBanku

Zakładając ekonto osobiste możemy również podać kod polecenia, otrzymany od osoby będącej klientem Banku. Co prawda za tę czynność nie zarobimy nic, ale damy możliwość zarobienia obecnemu klientowi Banku. A po założeniu konta sami możemy zarabiać, przystępując do Programu Poleceń i polecając konta w mBanku. Zyskać możemy od 50zł do nawet 300 zł, w zależności od konta, które skutecznie polecimy.

Więcej informacji o Programie znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/od-50-zl-do-300-zl-za-skuteczne-polecenie-w-programie-polecen-w-mbanku

Chcesz skorzystać z tej promocji?

Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek

 

Dokumenty