PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa V edycja promocji eKonta z premią, w której za założenie eKonta Osobistego i spełnienie warunków promocji możemy otrzymać do 140 zł. Ponadto możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania na rachunku Moje Cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000zł.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.12. 2019r. Możemy do niej przystąpić do 9.08. 2019 r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci banku – osoby, które po 1.01. 2017 r nie miały zawartej umowy z mBankiem o konto osobiste lub oszczędnościowe. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji i podpisać umowę o prowadzenie rachunku z mBankiem. We wniosku musimy zaakceptować wymagane oświadczenia.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji otrzymamy dwie nagrody – premię za szybki wpływ w wysokości 100 zł oraz premię za transakcje w kwocie 40 zł, co razem daje 140 zł. Dodatkowo zyskujemy oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł do dnia 31.12.2019 r.

Premia za szybki wpływ zostanie nam przyznana, jeśli w ciągu 7 dni od otwarcia konta otrzymamy wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonamy 5 płatności kartą  lub Blikiem.

Na przykład: Jeśli przystąpimy do promocji w czerwcu, to od czerwca do końca lipca musimy dokonać transakcji.

Drugą premię dostaniemy za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu, czyli w naszym przykładzie w sierpniu.

Uwaga! Wykonanych transakcji nie możemy anulować do 15 dnia następnego miesiąca po ich wykonaniu. Inaczej bank nam ich nie uwzględni.

Bank zastrzega również, że wpływem nie może być przelew wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami.

I ostatni warunek. Jeśli chcemy skorzystać z oprocentowania na rachunku, suma naszych wpływów w danym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Nagroda

Obie premie zostaną nam wypłacone do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

eKonto osobiste – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy