W promocji eKonta Osobistego możemy zyskać 140 zł za spełnienie naprawdę prostych warunków oraz dodatkowo promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.09.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić będąc nowym klientem mBanku, który od 1.01. 2017 r nie posiadał konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową oraz zawrzemy umowę o prowadzenie konta. We wniosku powinniśmy zaakceptować wymagane oświadczenia.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą premię w kwocie 100 zł otrzymamy, gdy zasilimy konto kwotą minimum 1000 zł oraz wykonamy 5 płatności kartą  lub Blikiem na dowolną kwotę. Na spełnienie pierwszego warunku mamy 7 dni od momentu otwarcia konta, natomiast drugi warunek musimy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Jeśli konto otworzymy w czerwcu, transakcje będziemy wykonywać do końca lipca.

Drugą premię w wysokości 40 zł dostaniemy, jeśli te same warunki spełnimy w kolejnym miesiącu. W naszym przykładzie będzie to sierpień.

Uwaga! Transakcji nie możemy anulować do 15 dnia następnego miesiąca po ich wykonaniu.  Bank zastrzega również, że wpływem nie może być przelew wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało przez cztery kolejne miesiące od dnia otwarcia rachunku. Zostanie naliczone, gdy suma naszych wpływów w danym miesiącu będzie wyższa o minimum 100 zł od sumy obciążeń.

Nagroda

Premie otrzymamy do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

eKonto osobiste – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!