PROMOCJA ZAKOŃCZONA

W dzisiejszym wpisie analizujemy promocję konta dla firm w mBanku. Do zgarnięcia jest nawet 100 zł, jednak przedtem należy spełnić warunki promocji. Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 8 stycznia 2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą(ale nie tylko). Bank wyklucza przedsiębiorców, którzy na dzień 29.10.2018r posiadali w Banku jakikolwiek rachunek bieżący dla danego numeru NIP. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Promocja rachunku bieżącego mBiznes konto Standard, przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których w niniejszym Regulaminie rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe,zwanych dalej Uczestnikami Promocji. W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy przystąpić do promocji wystarczy, że w okresie promocji złożymy wniosek o otwarcie nowego Konta mBiznes Standard, a na podstawie złożonego wniosku zawrzemy z Bankiem umowę. Mamy na to czas do 8 stycznia 2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta mBiznes Standard musimy jeszcze spełnić warunek, który jest niezbędny do otrzymania nagrody. W ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy należy wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł oraz dokonać płatności kartą debetową wydaną do tego konta.

Nagrody

Jeśli spełnimy wszystkie opisane warunki otrzymamy nagrodę o wartości 100 zł w postaci zwrotu na konto. Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

0 zł przez 24 miesiące

Otwierając konto mBiznes Standard otrzymujemy gwarancję braku opłat za najważniejsze usługi przez 24 miesiące. Brak opłat:

  • za prowadzenia konta
  • za internetowe przelewy krajowe w PLN
  • za wypłatę gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet i byłego Banku BZ WBK S.A.
  • za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu
  • za kartę debetową

Warunki promocji są dość proste. Jeśli poszukujemy konta dla firmy i i wiemy, że damy radę spełnić warunki promocji to mamy niezłą okazję. Dodatkową korzyścią jest gwarancja niezmienności cen przez 24 miesiące 🙂

Dokumenty