Trwa V edycja Programu Poleceń w Getin Banku, w której obecny klient zarobi 100 zł za każde skuteczne polecenie konta, natomiast nowy klient banku otrzyma 50 zł za założenie konta i spełnienie warunku promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 31.10.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do obecnych klientów Banku oraz nowych klientów Banku.

Polecać Konto Proste Zasady możemy, jeśli jesteśmy klientami Banku, posiadamy konto osobiste oraz wyrażone zgody marketingowe i zaakceptowany regulamin programu.

Nowy klient, któremu możemy polecać konto może przystąpić do promocji, jeśli od dnia 31.07.2019r nie był posiadaczem konta osobistego w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji jako osoba polecająca musimy wygenerować nasz indywidualny kod w Programie w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub w oddziale Banku. Kod polecenia otrzymamy na adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Kod polecenia przekazujemy nowym klientom Banku. Jeśli nowy klient otworzy konto i spełni warunek aktywności otrzymamy 100 zł. Możemy zarobić za polecenie konta 5 osobom, czyli maksymalnie zdobyć 500 zł.

Jakie warunki należy spełnić

Jako osoba polecona powinniśmy zawrzeć umowę o prowadzenie Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble podając we wniosku otrzymany kod polecenia, aktywować konto do 31.10.2019r oraz wyrazić niezbędne zgody.

Podczas składania wniosku w polu formularza podajemy KOD POLECENIA, który otrzymamy od osoby polecającej

Po założeniu konta musimy spełnić jeden warunek- zasilić konto jednorazowym wpływem w wysokości co najmniej 1000 zł w okresie 3 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta. Przelew musi być dokonany z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Banku. Po spełnieniu powyższych warunków jako nowy klient otrzymamy 50 zł.

Nagroda

Nagroda dla obecnego i nowego klienta banku zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji przez nowego klienta.

Konto Proste Zasady

Więcej o Koncie Proste Zasady znajdziesz w naszej analizie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/getin-bank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!