Rozpoczęła się VI edycja Programu Poleceń w Getin Banku, w której zarabia zarówno obecny, jak i nowy klient Banku. Za każde skuteczne polecenie konta rodzinie i znajomym zarobimy 100 zł, a w sumie w Programie na nasze konto wpłynąć może nawet do 500 zł. Natomiast za założenie konta z polecenia otrzymamy 50 zł, a następnie możemy również polecać konto i dalej zarabiać.  Zapraszamy do zapoznania się z warunkami Programu.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 29.02.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do obecnych klientów Banku oraz nowych klientów Banku.

Polecać Konto Proste Zasady możemy, jeśli posiadamy konto osobiste w Getin Banku oraz mamy wyrażone zgody marketingowe i zaakceptowany regulamin programu.

Nowy klient, któremu możemy polecać konto może przystąpić do promocji, jeśli od dnia 31.10.2019r nie był posiadaczem konta osobistego w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Jako osoba polecająca musimy wygenerować nasz indywidualny kod w Programie w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub w oddziale Banku oraz następnie przekazać go nowym klientom Banku. Gdy nowy klient otworzy konto i spełni warunek aktywności otrzymamy 100 zł. Możemy zarobić za polecenie konta 5 osobom, czyli maksymalnie zdobyć 500 zł.

Jakie warunki należy spełnić

Jako Nowy Klient Banku w Programie mamy do spełnienia dwa warunki.

Po pierwsze zawieramy umowę o prowadzenie Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble podając we wniosku otrzymany kod polecenia, aktywujemy konto do 29.02.2020r oraz wyrażamy niezbędne zgody.

Po drugie, po założeniu konta zapewniamy jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł w okresie 3 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta. Przelew musi być dokonany z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Banku.

Po przystąpieniu do Programu jako Nowy Klient Banku i spełnieniu warunków promocji, możemy dalej brać w nim udział polecając konto znajomym i rodzinie oraz zarabiając przy tym 100 zł za każde skuteczne polecenie konta.

Nagroda

Nagroda dla obecnego i nowego klienta banku zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji przez nowego klienta.

Konto Proste Zasady

Więcej o Koncie Proste Zasady znajdziesz w naszej analizie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/getin-bank

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy