W pierwszej tegorocznej edycji Programu Poleceń w Banku Credit Agricole za skutecznie polecenie konta zarobimy znacznie więcej – 100 zł, a nie jak do tej pory 50 zł. To oznacza, że wystarczy, że polecimy konto 5 osobom, a cała premia 500 zł w gotówce zasili nasze konto. Tym razem osoba polecona nie zarobi za otwarcie konta, ale po założeniu konta może przystąpić do Programu i zarabiać.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 lipiec 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 100 zł za polecenie konta, max 500 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.07.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby polecać konta musimy posiadać konto w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w Programie przesyłamy formularz zgłoszeniowy oraz wyrażamy niezbędne zgody: na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i w celach uczestnictwa w programie oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Kod polecenia otrzymamy w wiadomości sms oraz na adres mailowy.

Po otrzymaniu kodu wystarczy, że go przekażemy nowym klientom Banku. Możemy polecać wszystkie konta Banku, z wyjątkiem Konta dla Ciebie GO.

Zgodnie z regulaminem nowym klientem Banku jest osoba, która po 31.03.2020 r nie była posiadaczem konta w Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Abyśmy, jako osoby polecająca konto otrzymali premię, osoba przez nas polecona powinna otworzyć konto z podaniem kodu polecenia oraz nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 300 zł.

Po otwarciu konta nowy klient może również przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać polecając konta.

Nagrody

Premia za skuteczne polecenie konta zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków programu. W ramach Programu możemy polecić konto 5 osobom i zarobić 500 zł.

Aby polecać musisz mieć konto w Credit Agricole. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta najpierw je załóż. Jeśli masz konto w banku, przejdź do strony programu poleceń w Credit Agricole i dowiedz się więcej

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest