W V edycji Programu Poleceń w Banku Pekao S.A. ponownie zarobi zarówno osoba polecająca konto jak i osoba polecona. Każda z nich za przystąpienie do Programu i spełnienie jego warunków otrzyma 100 zł. Dodatkowo jako osoba polecająca mamy mniej warunków do spełnienia. Konto możemy polecić 15 osobom i otrzymać aż 1500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 100 zł za jedno polecenie, 100 zł za otwarcie konta z polecenia

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.06.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Program skierowany jest do obecnych klientów Banku Pekao S.A., którzy posiadają konto osobiste w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do Programu Poleceń powinniśmy przesłać formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji. Po przesłaniu formularza otrzymamy kod polecenia (będzie nim nasz numer telefonu podany podczas rejestracji w programie), za pomocą którego będziemy polecać konta. W Programie musimy zaakceptować regulamin oraz wyrazić wymagane zgody.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy zarejestrujemy się w Programie, pozostanie nam już tylko przekazanie swojego kodu polecenia rodzinie i znajomym, którzy nie posiadają jeszcze konta w Banku.

W Programie możemy polecać konta:

  • Konto Przekorzystne,
  • Konto Przekorzystne Biznes,
  • Konto Świat Premium.

Osoba przez nas polecona ma do spełnienia określone warunki. Najpierw, do dnia 30.06.2021r powinna przesłać formularz przystąpienia do Programu wraz z zaakceptowanym regulaminem Programu i wyrażonymi zgodami m.in. zgodą na ujawnienie wobec polegającego tajemnicy bankowej o dokonanych przez niego czynnościach w zakresie niezbędnym do uzyskania przez polegającego nagrody.

W tym samym terminie, czyli  do 30.06.2021r powinna zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową poprzez stronę internetową Banku lub aplikację mobilną PeoPay, wpisując otrzymamy od nas kod polecenia.

Po założeniu konta, w terminie do 31.07.2021r osoba polecona ma do spełnienia kilka warunków, do których należą:

  • zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w kwocie minimum 500 zł,
  • wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay,
  • zalogowanie się choć jeden raz w aplikacji PeoPay.

W tej edycji Programu zarabia zarówno osoba polecająca, jak i polecona – premia wynosi 100 zł. Łącznie jako osoba polecająca możemy zarobić nawet 1500 zł, polecając konto 15 osobom. Natomiast, aby osobie polecanej została wypłacona nagroda, powinna ona do dnia 31.07.2021r złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w dowolnej placówce Banku.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona w formie przelewu najpóźniej do 31.08.2021r.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest