Rozpoczęła się IV edycja Programu Poleceń w Banku Pekao SA, w której jako obecni klienci Banku możemy zarobić 100 zł za każde polecenie konta naszym bliskim i znajomym. Konto możemy polecić 15 osobom i otrzymać aż 1500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 100 zł za polecenie, max 1500 zł

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

64
days
:
00
hrs
:
36
mins
:
00
secs

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Program skierowany jest do obecnych klientów Banku Pekao S.A., którzy posiadają konto osobiste w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Decydując się na udział w Programie Poleceń powinniśmy przesłać formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji. Po przesłaniu formularza otrzymamy kod polecenia (będzie nim nasz numer telefonu podany podczas rejestracji w programie), za pomocą którego będziemy polecać konta. W Programie musimy zaakceptować regulamin oraz wyrazić wymagane zgody.

Jakie warunki należy spełnić

Po dokonaniu rejestracji w Programie przekazujemy swój kod polecenia rodzinie i znajomym, którzy nie mają konta w Banku oraz spełniamy pozostałe warunki Programu.

W Programie możemy polecać konta:

  • Konto Przekorzystne,
  • Konto Przekorzystne Biznes,
  • Konto Świat Premium.

Warunki, które powinniśmy spełnić w terminie do 30.04.2021r to:

  • zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w wysokości min 500 zł,
  • wykonanie co najmniej jednej płatności kartą debetową lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz
  • zalogowanie się przynajmniej jeden raz w aplikacji PeoPay.

Osoba przez nas polecona przystępując do Programu powinna przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z zaakceptowanym regulaminem Programu i wyrażonymi zgodami m.in. zgodą na ujawnienie wobec polegającego tajemnicy bankowej o dokonanych przez niego czynnościach w zakresie niezbędnym do uzyskania przez polegającego nagrody.

Następnie, najpóźniej do 30.03.2021r musi zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną PeoPay. W trakcie wnioskowania o konto musi podać otrzymamy od nas kod polecenia.

Po założeniu konta, osoba polecona ma spełnić takie same warunki, które wymagane są od nas jako polecających, a są nimi: zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 500 zł, wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz zalogowanie się choć jeden raz w aplikacji PeoPay. Warunki te należy spełnić najpóźniej do 30.04.2021r.

Osoba polecona za skorzystanie z polecenia nic nie zarobi 🙁 Jednak jako nowy klient Banku może skorzystać z regularnie ponawianej promocji konta osobistego Konta Przekorzystnego lub z promocji konta firmowego – Konta Przekorzystnego Biznes. Natomiast po założeniu konta, może przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać – za każde skuteczne polecenie konta 100 zł, a łącznie nawet 1500 zł.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona w formie przelewu najpóźniej do 31.05.2021r.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest