PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: pekao.com.pl

Trwa promocja w Banku Pekao SA, w której za otwarcie Konta Przekorzystnego możemy zgarnąć 100 zł. Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30 kwietnia 2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, osób, które w okresie od 1.07.2018r. do 31.12.2018r. nie posiadały rachunku bankowego ani oszczędnościowego w banku oraz nie byli współposiadaczami rachunku.

Wyjątek! Do promocji może przystąpić posiadacz rachunku bankowego lub lokaty, na którym suma miesięcznych sald wynosiła 0-50 zł.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Przekorzystne, konto Premium lub Eurokonto Prestiżowe oraz zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie rachunku oraz wyrobienie karty. Możemy również aktywować usługę bankowości internetową, dzięki której będziemy mogli korzystać z aplikacji PeoPay.

Jakie warunki należy spełnić

Premię otrzymamy, jeśli do końca następnego miesiąca, po otwarciu konta spełnimy warunek wpływu na konto w wysokości minimum 500 zł oraz wykonamy płatność kartą lub poprzez PeoPay.

Nagrody

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie nam wypłacona do końca 3 miesiąca od otwarcia konta. Do promocji możemy przystąpić tylko raz. Warunki są dość proste, a na ich spełnienie mamy trochę czasu 🙂

Dokumenty