PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: bzwbk.pl

Bank Zachodni WBK zorganizowała kolejną promocję – tym razem dla studentów. Tak jak dwie poprzednie promocje również i ta promocja jest powiązana z Kontem Jakie Chcę. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2018r

Kto może skorzystać z promocji

Promocja jest skierowana do osób, które posiadają status studenta oraz nie ukończyły 26 roku życia. Osoba, która chce przystąpić do promocji nie może również posiadać jakiegokolwiek konta w Banku od dnia 1 stycznia 2018r. Poniżej zapis z regulaminu:

a. nie ukończyła 26 roku życia,
b. posiada status studenta,
c. od dnia 01.01.2018 nie posiada w banku dowolnego konta osobistego w PLN

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy skorzystać z promocji wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną oraz usługami BZWBK24 na stronie promocji. Następnie na podstawie złożonego wniosku należy zawrzeć z Bankiem umowę – mamy na to czas do 30 czerwca 2018r

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta pozostaje jeszcze spełnienie jednego warunku. Należy wykonać min. 5 transakcji kartą Dopasowaną lub Mobilną kartą debetową. Transakcje musimy wykonać w miesiącu zawarcia umowy lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym, czyli czerwiec lub lipiec.

Nagroda

Za spełnienie warunków otrzymamy 100 zł 🙂 Nagroda zostanie przekazana na konto otwarte w promocji najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Warunek promocji nie jest skomplikowany i nie wymaga od uczestnika wydania konkretnej kwoty. Wystarczy 5 transakcji na dowolną kwotę.

Dokumenty

Share This