PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ponownie wystartowała atrakcyjna promocja w Nest Banku. Za założenie całkowicie darmowego konta osobistego oraz spełnienie dwóch warunków promocji, otrzymać możemy premię pieniężną w wysokości 100 zł. Pula nagród jest naprawdę niewielka, warto się pośpieszyć.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.04.2019 roku lub do wyczerpania puli nagród – tylko 600 sztuk. Bank poinformuje o wcześniejszym zakończeniu promocji na stronie promocji.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku – osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały rachunku osobistego w Nest Banku i nie są aktualnie w trakcie rozpatrywania złożonego wcześniej wniosku.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji musimy złożyć wniosek o konto za pomocą strony promocyjnej. Podczas składania wniosku warto również zamówić kartę debetową – będzie potrzebna do spełnienia warunków promocji. Następnie musimy podpisać umowę o Nest Konto do dnia 15.05.2019 r. Sfinalizować umowę możemy na jeden z czterech sposobów: wideorozmowę, oddział, kuriera lub przelew weryfikacyjny z innego banki

Jakie warunki należy spełnić

Premię w wysokości 100 zł otrzymamy, jeśli do końca czerwca 2019 r zapewnimy wpływ z tytułu wynagrodzenia na nasze nowo otwarte konto w wysokości minimum 1000 zł oraz dokonamy płatności bezgotówkowych kartą na kwotę minimalną 500zł.

Zgodnie z regulaminem wpływ wynagrodzenia to:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Bank zastrzega, że w promocji nie będą brane pod uwagę płatności w formie:

  • wypłaty gotówki, w tym usługa Cash Back,
  • płatności za gry hazardowe,
  • płatności odwołane lub anulowane (zwrot towaru).

Bank zastrzega, że może zwrócić się do nas o udokumentowanie wpływu z wynagrodzenia, powinniśmy wtedy wysłać dokument potwierdzający wysokość otrzymanego przez nas wynagrodzenia.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nest Konto

Nest Konto to najtańsze i bezwarunkowo darmowe konto bankowe. Więcej informacji o koncie znajdziecie w analizie konta: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/nest-bank

Dokumenty