Trwa promocja Konta Przekorzystnego w Banku Pekao SA, w której zyskamy 100 zł za założenie konta oraz aktywne korzystanie z niego, a dodatkowo 3400 punktów (wymienialne na nagrodę) za rejestrację karty w Programie Bezcenne Chwile. Do tego wszystkiego możemy zyskać nawet 1500 zł za przystąpienie do Programu Poleceń oraz 3% na lokacie PeoPay.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.06.2020

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać jako nowi klienci banku, gdy nie posiadaliśmy rachunku płatniczego lub terminowej lokaty oszczędnościowej w Banku w okresie od 1.01.2019r. do 20.05.2020r.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy podpisać umowę o Konto Przekorzystne  lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay. W trakcie wnioskowania o konto musimy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem promocji i informacją administratora danych.

Ponadto ważne jest, żebyśmy umowę o konto podpisali online- poprzez stronę internetową Banku lub mobilnie w aplikacji PeoPay. Swoją tożsamość potwierdzimy za pomocą selfie, wykonując telefonem zdjęcie swojej twarzy. Zawarcie umowy w oddziale Banku możliwe jest tylko w sytuacji, gdy zawarcie umowy przez system Banku nie powiodło się.

Jakie warunki należy spełnić

W ramach promocji powinniśmy przez kolejne 4 miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy spełnić następujące warunki:

  • zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł,
  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub aplikacji PeoPay,
  • zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy najpóźniej do dnia 30.11.2020r.

3400 punktów w Programie Mastercard Bezcenne Chwile

Gdy po założeniu konta, zarejestrujemy swoją kartę w Programie Bezcenne Chwile i zalogujemy się do aplikacji PeoPay zdobędziemy 3400 punktów, które wykorzystamy na dowolnie wybraną nagrodę. Więcej o promocji przeczytamy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-3400-punktow-w-programie-mastercard-bezcenne-chwile-w-promocji-kart-w-banku-pekao-sa

Promocyjne 3% oprocentowanie na lokacie

Dodatkowo możemy założyć lokatę z promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku przez okres 120 dni od dnia zawarcia umowy. Oprocentowanie jest naliczane do wysokości kwoty 10 000 zł. Promocja aktywna jest do 30.06.2020r.

Program Poleceń w Banku Pekao SA.

W drugiej edycji Programu Poleceń za każde skuteczne polecenie konta zarobimy 100 zł, a łącznie nawet 1500 zł. Więcej informacji o promocji przeczytamy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/100-zl-za-polecenia-konta-a-lacznie-nawet-1500-zl-w-2-edycji-programu-polecen-w-banku-pekao-sa

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!