W Banku BNP Paribas wystartowała bardzo łatwa promocja, w której zdobędziemy 100 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie, wykonanie 4 transakcji BLIK oraz zapewnienie wpływu w kwocie 500 zł.  Warunki nie są trudne, a pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi zaledwie 1000 rejestracji.  Premia, którą możemy otrzymać nie jest tak wysoko jak w ostatnich promocjach. Miejmy nadzieję, że kolejne promocje będą pozwalały zaoszczędzić więcej

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktywna jest do momentu wyczerpania puli nagród – 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 10.05.2020 roku .

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może wziąć udział nowy klient, który na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

W promocji możemy dokonać zgłoszenia poprzez wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego wraz ze zgodami dotyczącymi: zaakceptowania regulaminu promocji, wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku w zakresie prowadzonej promocji oraz zgody na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po przesłaniu formularza otrzymamy informację o objęciu nas promocją wraz z linkiem promocyjnym, za pomocą którego złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. W ostatnim kroku musimy jeszcze zawrzeć umowę o prowadzenie konta. Umowę zawrzemy online- za pomocą kodu SMS w systemie Autenti, a kartę do konta przywiezie nam kurier. Na spełnienie warunków mamy czas do 29.05.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Łatwe 100 zł otrzymamy, pod warunkiem, że w maju 2020r wykonamy co najmniej 4 transakcje BLIK  oraz zapewnimy wpływ na kwotę 500 zł.

Za transakcje BLIK uznane zostaną „transakcje zainicjowane przez Klienta i wykonane z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z Usługą BLIK”.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

O nagrodzie zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail do dnia 19.06.2020r, a zostanie nam ona wypłacona do dnia 30.06.2020r.  W celu odebrania nagrody, do 25.06.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie Organizatora i uzupełnić dane niezbędne do jej wypłacenia.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy