PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: ebrokerpartner.pl

Dziś opiszemy zasady promocji Konta Jakże Osobistego, w której do zdobycia mamy 100 zł. Oprócz tego możemy zgarnąć dodatkowe 250 zł za skuteczne polecenia Konta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji!!! 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2018r.

Kto może wziąć udział w promocji

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Alior Banku – czyli osoby, które w okresie 2 lat przed datą złożenia wniosku o nowe konto, nie posiadały Konta w Alior Banku, Konta w Kantorze Walutowym oraz Karty Kibica Alior Bank. Wykluczeni sa również pracownicy Banku i Organizatora. Oto zapis z regulaminu promocji:

nie jest pracownikiem Organizatora lub Banku, ani nie jest zatrudniona przez Organizatora lub Bank na podstawie stosunku cywilnoprawnego,jest nowym klientem Banku, tj. osobą, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank

Jak uzyskać nagrodę w promocji?

W pierwszym kroku należy zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji. Wymagane jest również zaakceptowanie regulaminów. Po wysłaniu formularza należy kliknąć w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Po zarejestrowaniu się w promocji składamy wniosek o nowe konto. Wniosek należy złożyć poprzez link, który znajdziemy na koncie użytkownika z zakładce KONTO BONUS. Uwaga, ważne! Adres e-mail podany we wniosku musi być taki sam jak podczas rejestracji w serwisie. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Zgody ten nie możemy cofnąć do 15.06.2018r.

Następnie w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku o konto należy zawrzeć z bankiem umowę o konto wraz z kartą. Od zawartych umów nie możemy odstąpić, wypowiedzieć, rozwiązać do dnia 15.06.2018r

Pozostaje jeszcze spełnienie warunków aktywności. W ciągu 45 dni od daty zawarcia z bankiem umowy na nasze konto musi wpłynąć min. 1000 zł oraz musimy dokonać min. jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta lub BLIKIEM w sklepach stacjonarnych lub przez internet (szczegóły dotyczące płatności można znaleźć w regulaminie).

Nagrody

Jeśli spełnimy wszystkie warunki promocji, które nie są wymagające otrzymamy nagrodę w wysokości 100 zł. O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani do 22.06.2018r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Dodatkowe 250 zł

Oprócz nagrody w wysokości 100 zł. Możemy zyskać dodatkowe 50 zł za skuteczne polecenie konta. Liczba osób, którym możemy polecić konto to max. 5. W sumie mamy 50 zł x 5 = 250zł. Aby polecić konto musimy wygenerować swój link na stronie promocji w zakładce program polecający.

Oczywiście osoba, której polecimy konto mam takie same warunki do spełnienia jak my, czyli: rejestracja w promocji, złożenie wniosku o konto, zawarcie umowy, spełnienie warunków aktywności.

Dokumenty

Regulamin promocji: Konto Jakże Osobiste w Bonusem

Share This