Trwa promocja ekonta możliwości w mBanku skierowana do osób w wieku 18- 24 lata, w ramach której Bank premiuje nas za wykonanie określonych operacji na rachunku. W promocji zyskać możemy premię w kwocie do 100 zł. Dodatkowo możemy przystąpić do Programu Poleceń, w którym do zdobycia nawet do 300 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 28.11.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku, osób w przedziale wiekowym 18-24 lat. Przez nowego klienta, Bank rozumie osobę, która od 01.01.2017r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem: rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie eKonto możliwości wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz zawrzemy umowę o prowadzenie rachunku.

Promocja wymaga od nas aktywowania rachunku oszczędnościowego Moje Cele, co możemy zrobić podczas składania wniosku o konto.

Jakie warunki należy spełnić

Do końca miesiąca, w którym otworzymy konto oraz w miesiącu następnym musimy wykonać następujące operacje:

  • minimum 2 płatności telefonem przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, za zakupy dokonane w sklepach lub przez Internet,
  • minimum 2 przelewy na numer telefonu- musi być to przelew z aplikacji mobilnej wykonany na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK,
  • aktywny cel oszczędnościowy- saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po otwarciu konta wynieść musi co najmniej 10 zł.

Za wykonanie każdej z operacji otrzymamy 20 zł. Jeśli spełnimy wszystkie warunki promocji, w okresie 2 miesięcy nasza premia wzrośnie o dodatkowe 40 zł.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

eKonto możliwości – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta możliwości można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-dla-studenta/mbank

Program Poleceń w mBanku

Zakładając ekonto możliwości możemy również podać kod polecenia, otrzymany od osoby będącej klientem Banku. Co prawda za tę czynność nie zarobimy nic, ale damy możliwość zarobienia obecnemu klientowi Banku. A po założeniu konta sami możemy zarabiać, przystępując do Programu Poleceń i polecając konta w mBanku. Zyskać możemy od 50zł do nawet 300 zł, w zależności od konta, które skutecznie polecimy.

Więcej informacji o Programie znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/od-50-zl-do-300-zl-za-skuteczne-polecenie-w-programie-polecen-w-mbanku

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy