PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła druga edycja promocji Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku. Za otwarcie Konta Jakże Osobiste w Alior Banku i spełnienie warunków promocji można zyskać 100 zł. Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31 grudnia 2018r

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie 2 lat przed przystąpieniem do promocji nie posiadały konta w Alior Banku, konta walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku lub Kart Kibica Alior Banku. Uczestnik może posiadać konto oszczędnościowe, konto firmowe lub konto oszczędnościowe walutowe – posiadanie tych produktów nie wyklucza z promocji. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.5 Regulaminu, w okresie ostatnich dwóch lat (tj. po dniu 15.11.2016) posiadała: ROR w Alior Banku, ROR walutowy, konto w Kantorze Walutowym Alior Banku lub Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego nie wyklucza uczestnika z Promocji.

Jak przystąpić do promocji

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w promocji. Wystarczy przejść na stronę promocji i wypełnić prosty formularz. Następnie należy wypełnić wniosek o Konto Jakże Osobiste. Mamy na to czas do 31.12.2018r. Ważne! Podczas składania wniosku należy wyrazić wymagane zgody.

Po złożeniu wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w ciągu maksymalnie 30 dni musimy zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie konta. Ostateczny termin na wykonanie tej czynności upływa 30 stycznia 2019r.

Ważne! Do momentu przekazania Premii w promocji nie możemy wypowiedzieć umowy o konto i kartę płatniczą debetową.

Jakie warunki należy spełnić

Po założeniu Konta Jakże Osobistego, w ciągu 60 dni (jednak nie później niż do 31.03.2019 roku) należy uzyskać wpływ na konto o łącznej kwocie 1000 zł  oraz należy  dokonać minimum 3 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Transakcji możemy dokonać w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Uwaga! W promocji nie są brane pod uwagę transakcje o następujących kodach MMC:

  • [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • [8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  • [4111] – m.in. usługi transportowe;
  • [6012] – instytucje finansowe;
  • [6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;
  • [6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • [4829] – internetowe przekazy pieniężne;
  • [4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Nagroda

Jeśli spełnimy warunki opisane powyżej otrzymamy nagrodę w wysokości 100 zł 🙂

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowaniu za pomocą wiadomości e-mail, najpóźniej do 30.04.2019 roku. Po otrzymaniu informacji o przyznaniu premii mamy tylko 5 dni(roboczych) na przesłanie do organizatora promocji danych kontaktowych i danych do przelewu – to jeden z warunków otrzymania premii. Premia zostanie nam wypłacona w ciągu 14 dni od uzyskanej informacji o otrzymaniu premii.

Konto Jakże Osobiste – analiza

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Koncie Jakże Osobistym zapraszamy do naszej analizy tego konta: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/alior-bank

Dokumenty