W czwartej edycji promocji Konta Przekorzystnego w Banku Pekao SA zyskać możemy 100 zł w gotówce. Ponadto, gdy zarejestrujemy swoją kartę w Programie Bezcenne Chwile, naszą premia wzrośnie o kolejne 50 zł, a gdy przystąpimy jeszcze do Programu Poleceń, to za każde polecenie zyskamy 100 zł, łącznie nawet 1500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 grudnia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 100 zł w gotówce na konto
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.12.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji można przystąpić jako nowi klienci banku, którzy nie posiadali rachunku płatniczego lub terminowej lokaty oszczędnościowej w Banku w okresie od 1.01.2019r. do 31.10.2020r.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji wnioskujemy i zawieramy umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay. Ponadto potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem promocji oraz Informacją Administratora danych

Regulamin promocji precyzuje również sposób zawarcia umowy. Umowę powinniśmy sfinalizować online, na dwa sposoby: albo poprzez stronę internetową Banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Swoją tożsamość potwierdzimy za pomocą selfie. W sytuacji, gdy z jakiś powodów nie uda nam się zawrzeć umowy w wyżej wymieniony sposób, uwzględnione zostanie podpisanie umowy w oddziale Banku.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji powinniśmy spełnić trzy warunki w każdym z czterech następujących po sobie miesiącach po otwarciu konta. Należą do nich:

    • zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 500 zł(Bank nie uzna wpłaty gotówkowej, wpływu środków z rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki lub kredytu jak również przelewu wewnętrznego
    • wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty debetowej lub aplikacji PeoPay,
    • zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Nagrody

Nagroda za spełnienie warunków promocji zostanie przelana na konto otwarte w promocji najpóźniej do dnia 31.05.2021r.

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

26 days : 20 hrs : 56 mins : 07 secs

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!