Trwa promocja Konta Jakże Osobistego w Alior Banku skierowana przede wszystkim dla osób lubiących podróżować. Bowiem za samo założenie konta, zyskać możemy kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w biurze podróży Neckermann. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od 19.08.2019r aż do wyczerpania puli nagród, o czym bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, jeśli w ciągu ostatnich 120 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto nie byliśmy posiadaczami konta osobistego w banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji należy założyć Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą poprzez bankowość internetową, infolinię lub w oddziale banku. Musimy podać swój adres e-mail, na który potem zostanie przesłana nagroda.

Jakie warunki należy spełnić

Oprócz konieczności założenia konta, w promocji nie obowiązują żadne inne warunki.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy w wiadomości e-mail w terminie 14 dni kalendarzowych od daty spełnienia warunków promocji.

Kartę podarunkową możemy wykorzystać na całą ofertę w biurze podróży Neckermann, gdy całkowita suma zamówienia wyniesie minimum 1500 zł. Możemy go zrealizować zarówno w sklepach stacjonarnych oraz rezerwując wycieczkę poprzez stronę internetową. Karta podarunkowa jest przesyłana w formie kodu numerycznego. Oprócz kodu należy podać hasło: „Wakacje z Neckermann i Alior Bankiem„.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy