PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: pkobp.pl

Wystartowała kolejna promocja w której możecie zgarnąć 100 zł do wydania na allegro. Promocja jest powiązana z kontem dla młodych w PKO BP. Pula nagród ograniczona. Zachęcamy do zapoznania się z analizą promocji 🙂

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Promocja trwa od 19 lutego 2018r do 30 marca 2018r lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 1 stycznia 2017r do 31 grudnia 207r nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku(również rachunków Inteligo).

Aby skorzystać z promocji na dzień wypłaty nagrody nadal musimy posiadać konto i kartę oraz mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych. Oto zapis w regulaminie promocji:

Uczestnik Promocji – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która na dzień wydania Nagrody będzie Posiadaczem Konta i Karty oraz wyrazi zgodę przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2017r. poz. 459) i w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. włącznie nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji wystarczy, że złożyć wniosek o otwarcie nowego konta w wraz z kartą PKO Ekspres ze znakiem Mastercard, a następnie na podstawie złożonego wniosku zawrzeć z Bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych – zgody nie możemy odwołać do czasu otrzymania nagrody.

Kolejnym krokiem jest rejestracja w promocji. Wystarczy, ze wejdziemy na stronę pkobp.pl/mozeszwszystko i wypełnimy formularz. Na spełnienie wszystkich warunków mamy czas do końca okresu promocji – 30 marca 2018r

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę!!!

Nagroda

Za spełnienie bardzo prostych warunków możemy otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł brutto w formie kodu elektronicznego, którą możemy wykorzystać do dokonania płatności na Allegro.pl. Otrzymany kod jest ważny do do 31 października 2018r. Pula nagród jest ograniczona i wynosi 3500 szt, a zatem trzeba się spieszyć!!!

Bank będzie wypłacał nagrody w dwóch turach:

  • Osoby, które spełnią warunki promocji do 9 marca 2018r. otrzymają nagrodę do 16 marca 2018r.
  • Osoby, które spełnią warunki promocji do 30 marca 2018r. otrzymają nagrodę do 20 kwietnia 2018r.

Podsumowanie

Promocja jest bajecznie prosta. Bank nie określa żadnych warunków płatniczych, które musielibyśmy spełnić. Pula nagród to 3500 szt, a zatem trzeba się spieszyć! Promocja dotyczy tylko konta dla młodych w PKO BP. Konto mogą otworzyć osoby w wieku 18 – 26 lat.

Dokumenty

Regulamin promocji: Możesz wszystko, ale nie musisz

Share This