Za otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku i spełnienie prostego warunku aktywności zyskać możemy bon o wartości 100 do wykorzystania na Allegro. Zapraszamy do analizy promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od 09.01.2019 r do czasu wyczerpania puli nagród, o czym bank nas poinformuje poprzez brak możliwości złożenia wniosku o konto internetowe na stronie promocji.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, które w ciągu ostatnich 120 dni licząc od daty zawarcia umowy o konto nie byli posiadaczami konta osobistego w Alior Banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy wysyłając wniosek o zawarcie umowy o konto wraz z kartą na stronie internetowej. Następnie wystarczy, że podpiszemy umowę o prowadzenie konta i spełnimy prosty warunek aktywności.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać nagrodę musimy w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz dokonać minimum 5 płatności kartą na kwotę nie mniejszą niż 200 zł w ciągu 40 dni od dnia zawarcia umowy z bankiem.

Uwaga! Z Promocji wyłączone są płatności wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.”

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana w formie wiadomości sms na telefon podany przez nas w promocji. Pamiętajmy, że w dniu otrzymania nagrody musimy mieć aktywne konto otwarte w promocji.

Dokumenty

Regulamin promocji: AlleOkazja

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy