PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: pkobp.pl/wolnoscnakoncie

Dzisiaj opiszemy krótko promocję, w której do zgarnięcia mamy 100zł do wykorzystania na Allegro. Promocja jest połączona z kontem dla młodych w PKO BP. Zapraszamy do analizy promocji.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 19 października lub do wcześniejszego wyczerpania puli 8000 nagród

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi kliencie PKO BP. Promocja jest powiązana z Kontem dla Młodych, a zatem z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat i nie ukończył 26 lat. Warunkiem jest również nie posiadanie konta w banku(w tym również inteligo) w okresie od 1 stycznia 2017r do 31 sierpnia 2018r. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Uczestnik Promocji – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która na dzień wydania Nagrody będzie posiadaczem Konta i Karty, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny i w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 1 stycznia 2017r. do 31 sierpnia 2018 r. włącznie nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy wziąć udział w promocji wystarczy, że do 19 października złożymy wniosek o otwarcie nowego Konta dla Młodych wraz z kartą Mastercard. Podczas składania wniosku należy wyrazić wymaganą zgodę marketingową. Po złożeniu wniosku należy sfinalizować umowę i aktywować konto.

W kolejnym kroku powinniśmy zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie promocji. Na wykonanie powyższych czynności mamy czas do 19 października.

Jakie warunki należy spełnić

Po założeniu wniosku, wyrażeniu zgód marketingowych, otwarciu konta i rejestracji w promocji należy spełnić jeszcze jeden warunek – należy dokonać min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub wykonać przelew na telefon BLIK. Na wykonanie tej czynności mamy czas do 2 listopada.

Nagroda

Nagrodą za spełnienie wszystkich warunków jest karta podarunkowa (kod elektroniczny) do wykorzystania w serwisie Allegro. Wartość nagrody to 100 zł. Kod możemy wykorzystać do 31 marca 2019r

Warunek promocji jest naprawdę prosty. Należy pamiętać aby konto i karta były aktywne do czasu otrzymania nagrody. Do tego czasu nie możemy również cofnąć wyrażonej zgody marketingowej. Pula nagród jest ograniczona 🙂

Dokumenty

Share This