Tym razem w promocji Konta 360° i Konta 360° Student w Millennium Banku możemy zarobić aż 350 zł100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz do 250 zł w gotówce za aktywne korzystanie z konta. Pula nagród jest ograniczona, więc trzeba się spieszyć:)

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 1000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe – warunki, które i tak trzeba spełnić aby konto było darmowe

DO ZDOBYCIA: e-kod o wartości 250 zł do sklepów Biedronka + 250 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy możemy przystąpić do promocji

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.06.2021r. lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 1000 szt.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które na dzień rozpoczęcia promocji tj. 15.06.2021r nie posiadały w Banku żadnego produktu, nie są stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem i nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student. Uczestnik promocji musi również posiadać polski numer telefonu, który zostanie użyty do otrzymywanie haseł autoryzujących zlecenia. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

2.Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej prepaid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.
3.Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji w pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji wyrażając wymagane w regulaminie promocji zgody. Umowę możemy podpisać poprzez kuriera, online lub wykonując selfie. Jeśli zdecydujemy się na otwarcie konta za pomocą selfie musimy do dnia 30.11.2021 r potwierdzić swoją tożsamość w dowolnej placówce Banku. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych lub handlowych.

Za spełnienie poniższych warunków warunków otrzymamy nagrodę w postacie e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka.

250 zł premii – jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać kolejne 250 zł (5 x 50 zł) należy w każdym z pięciu miesięcy od lipca do listopada 2021 spełnić następujące warunki:

  • zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł oraz
  • dokonać min. jednej płatności za pomocą karty debetowej wydanej do konta lub za pomoca BLIK.

Warto wziąć pod uwagę, że spełnienie powyższych warunków gwarantuje nam również darmowe prowadzenie konta. Należy też pamiętać, że w terminie do 30.11.2021r musimy aktywować aplikację mobilną Banku – to również warunek promocji.

Nagroda

E-kod do sklepów Biedronka zostanie nam przekazana w formie elektronicznego kodu sms-em w terminie do 31.07.2021r. – kod będzie ważny do 31.07.2022r. Nagroda pieniężna w kwocie max. 250 zł  zostanie nam wypłacona najpóźniej do 21.12.2021r.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest