W Banku Pekao S.A trwa promocja skierowana do osób prowadzących przedsiębiorstwo. Podpisując umowę o terminal płatniczy, odbierzemy e-kod do sklepów Biedronka o wartości 100 zł. Premię możemy powiększyć polecając terminal innym osobom. W promocji łącznie do zdobycia nawet 250 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 21.10.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Nie jest określone, czy przystępując do promocji posiadamy rachunek firmowy w Banku, czy nie. Ważne jest natomiast, abyśmy przystępując do promocji nie mieli podpisanej umowy o terminal.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji powinniśmy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na dedykowanej stronie internetowej. Musimy zaakceptować w nim wymagane zgody: na postanowienia warunków regulaminu, na przetwarzanie danych osobowych, na otrzymywanie informacji handlowo- marketingowych oraz na komunikację za pomocą kanałów elektrycznych.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem w promocji jest konieczność podpisania umowy o terminal płatniczy w placówce Banku. I to wystarczy, aby otrzymać e-kod na zakupy w sieci Biedronka o wartości 100 zł.

Dodatkowo możemy powiększyć premię nawet o 150 zł, jeśli polecimy podpisanie umowy o terminal znajomym przedsiębiorcom, przekazując im kod alfanumeryczny otrzymamy na e-maila. Gdy osoba przez nas polecona wpisze kod od nas otrzymany w formularzu i odbierze terminal, my otrzymamy 50 zł. Łącznie możemy otrzymać 3 nagrody za polecenie, czyli 150 zł.

Nagrody

Premia zostanie nam przesłana wiadomością e-mail w terminie do 21 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji.

Kod jest ważny do 30.06.2020 r.

Nawet 600 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes

Jeśli nie posiadamy jeszcze konta firmowego w Banku Pekao S.A, możemy założyć Konto Przekorzystne Biznes i spełniając warunki promocji  zwiększyć naszą premię nawet o 600 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-600-zl-w-promocji-konta-przekorzystnego-biznes-w-banku-pekao-sa

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy