PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się pierwsza promocja nowego konta w Banku BNP Paribas. Otwierając Konto Otwarte na Ciebie wraz Kartą Otwartą na Dzisiaj zyskać możemy kartę upominkową o wartości 100 zł do sieci sklepów H&M.  Pula nagród jest ograniczona, wynosi zaledwie 600 wniosków promocyjnych.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 600 rejestracji, jednak najpóźniej do 28.04.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 24 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta w banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji musimy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie promocji. Wypełniając formularz musimy wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych osobowych oraz na przekazanie ich do banku w zakresie niezbędnym do udziału w promocji, na upoważnienie banku do udzielenia informacji w zakresie spełnienia przez nas warunków promocji. Wymagane jest również zaakceptowanie regulaminu promocji.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej za pomocą wygenerowanego podczas rejestracji linku promocyjnego. Na zawarcie umowy o konto mamy czas do 13.05.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Aby dostać 100 zł w formie bonu do H&M wystarczy, że aktywujemy aplikację GOmobile do dnia 31.05.2019 r. oraz w maju 2019r wykonamy  minimum 1 przelew środków z konta za pomocą bankowości internetowej i 3 płatności bezgotówkowe.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Dodatkowo z promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

Informację o przyznaniu nagrody dostaniemy do 21.06.2019 r, a zostanie nam przekazana w formie sms do 30.06.2019r. Nagroda ważna jest do 1.02.2020r.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Szczegóły o nowym koncie Banku BNP Paribas- o Koncie Otwartym na Ciebie znajdziesz w naszej analizie konta: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/bnp-paribas

Dokumenty