PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa promocja w Santander Bank Polska, która skierowana jest do osób do 27 roku życia. Za założenie Konta Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną i dokonywanie płatności kartą zdobyć możemy voucher do sieci sklepów H&M o wartości 100 zł. Dodatkowo w pozostałych promocjach banku zarobić możemy 280zł.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.04.2019r lub do wyczerpania puli nagród- 1500 sztuk.  

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które od 1.10.2018 r nie posiadały konta osobistego w banku oraz nie ukończyły 27 roku życia i dodatkowo są studentami lub rezydentami.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy wypełniając wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą dopasowaną oraz usługą bankowości elektronicznej. Następnym krokiem jest zawarcie umowy. Należy również wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, na przetwarzanie danych w celach marketingowych w banku.

Powinniśmy również podpisać porozumienie na temat elektronicznych kanałów kontaktu, co oznacza, że bank będzie przesyłał nam korespondencję w formie elektronicznej- w bankowości internetowej, a nie papierowej. Następnie pozostaje nam jeszcze zarejestrować się na stronie promocji i zaakceptować jej regulamin.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem w promocji jest wykonanie 10 płatności Kartą Dopasowaną wydaną do konta w miesiącu, w którym otworzymy konto oraz w miesiącu następnym.

Nagrody

W ramach promocji możemy zdobyć jedną nagrodę.Nagroda zostanie nam przekazana w formie elektronicznego vouchera do sieci sklepu H&M o wartości 100 zł na nasz e-mail do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Pamiętajmy, że w dniu przekazania nagrody nasze konto otwarte w promocji musi być aktywne. Voucher ważny jest do 5.10.2020r.

Dodatkowe 200 zł + 80 zł

Jeśli otworzymy konto z polecenia, możemy zyskać dodatkowe 80zł. Co więcej, otrzymując wynagrodzenie na nowo otwarte konto Jakie Chcę, zyskamy ekstra 200 zł. Łączna wartość nagród w promocjach Santander Banku to nawet 380zł. Więcej informacji o promocjach znajdziemy tutaj:

Dokumenty